LedgerSMB 1.1.1 - en to et translation catalogue (894 entries)

en: AP
et: OstuReskontro

en: AP Aging
et: OR Aegunud

en: AP Outstanding
et: OR Laekumata

en: AP Transaction
et: OR Tehing

en: AP Transactions
et: OR Tehingud

en: AR
et: MüügiReskontro

en: AR Aging
et: MR Aegunud

en: AR Outstanding
et: MR Laekumata

en: AR Transaction
et: MR Tehing

en: AR Transactions
et: MR Tehingud

en: AR/AP
et: MR/OR

en: About
et: Programmi Info

en: Above
et: Alla

en: Access Control
et: Ligipääsukontroll

en: Access Denied!
et: Ligipääs Keelatud!

en: Account
et: Konto

en: Account Number
et: Konto Number

en: Account Number missing!
et: Konto Number puudu

en: Account Type
et: Konto Tüüp

en: Account Type missing!
et: Konto Tüüp puudu!

en: Account deleted!
et: Konto on kustutatud!

en: Account does not exist!
et: Konto ei eksisteeri

en: Account saved!
et: Konto on salvestatud

en: Accounting
et: Raamatupidamisarvestus

en: Accounting Menu
et: Raamatupidamisarvestuse Menüü

en: Accounts
et: Kontod

en: Accrual
et: Kapitalisatsioon

en: Activate Audit trail
et: Aktiveeri Auditi jälgimine

en: Activate Audit trails
et: Aktiveeri Auditi jälgimine

en: Active
et: Aktiiv

en: Add
et: Lisa

en: Add AP Transaction
et: Lisa OR Tehing

en: Add AR Transaction
et: Lisa MR Tehing

en: Add Account
et: Lisa Konto

en: Add Assembly
et: Lisa Komplekt

en: Add Business
et: Lisa Ettevõte

en: Add Cash Transfer Transaction
et: Lisa Sularahamüügi Tehing

en: Add Customer
et: Lisa Klient

en: Add Deduction
et: Lisa Hinnaaland

en: Add Department
et: Lisa Osakond

en: Add Employee
et: Lisa Töötaja

en: Add Exchange Rate
et: Lisa Valuutakurss

en: Add GIFI
et: Lisa GIFI

en: Add General Ledger Transaction
et: Lisa Pearaamatu Tehing

en: Add Group
et: Lisa Grupp

en: Add Job
et: Lisa Ülesanne

en: Add Labor/Overhead
et: Lisa Tööjõud/Kulud

en: Add Language
et: Lisa Keel

en: Add POS Invoice
et: Lisa Müügipunkti Kaubaarve

en: Add Part
et: Lisa Detail

en: Add Pricegroup
et: Lisa Hinnagrupp

en: Add Project
et: Lisa Projekt

en: Add Purchase Order
et: Lisa Hanketellimus

en: Add Quotation
et: Lisa Koteering

en: Add Request for Quotation
et: Lisa Hinnapakkumuse Taotlus

en: Add SIC
et: Lisa Standardiseeritud Tööstuskood

en: Add Sales Invoice
et: Lisa Müügiarve

en: Add Sales Order
et: Lisa Müügitellimus

en: Add Service
et: Lisa Teenus

en: Add Stores Card
et: Lisa Tagavarade Kaart

en: Add Time Card
et: Lisa Ajakaart

en: Add Transaction
et: Lisa Kanne

en: Add User
et: Lisa Kasutaja

en: Add Vendor
et: Lisa Tarnija

en: Add Vendor Invoice
et: Lisa Ostuarve

en: Add Warehouse
et: Lisa Kaubaladu

en: Address
et: Aadress

en: Administration
et: Arvepidamine

en: Administrator
et: Arvepidaja

en: After Deduction
et: Pärast Mahaarvatist

en: Aged
et: Aegunud

en: Aged Overdue
et: Aegunud Võlgnevused

en: All
et: Kõik

en: All Accounts
et: Kõik Kontod

en: All Datasets up to date!
et: Kõik Andmehulgad on kaasaegsed!

en: All Items
et: Kõik Kaubaartiklid

en: Allocated
et: Reserveeritud

en: Allowances
et: Diskontod

en: Amount
et: Summa

en: Amount Due
et: Maksmisele kuuluv summa

en: Amount missing!
et: Summa puudub!

en: April
et: Aprill

en: Are you sure you want to delete Invoice Number
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada Kaubaarve Number

en: Are you sure you want to delete Order Number
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada Tellimuse Number

en: Are you sure you want to delete Quotation Number
et: Kas oled kindel, et soovid Koteeringu Number

en: Are you sure you want to delete Transaction
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada kande

en: Are you sure you want to delete time card for
et: Oled kindel, et soovid kustutada ajakardi

en: Are you sure you want to remove the marked entries from the queue?
et: Kas olete kindel, et soovite eemaldada märgitud väljad järjekorrast?

en: As of
et: nagu

en: Assemblies
et: Koosteosad

en: Assemblies restocked!
et: Koosteosade laovaru täiendatud!

en: Assembly
et: Komplekt

en: Assembly stocked!
et: Komplekt ladustatud

en: Asset
et: Vara

en: Attachment
et: Manus

en: Audit Control
et: Audiitorkontroll

en: Audit trail disabled
et: Auditi jälgimine välja lülitatud

en: Audit trail enabled
et: Auditi jälgimine sisse lülitatud

en: Audit trail removed up to
et: Auditi jäljed kustutatud kuni

en: Audit trails disabled
et: Auditi jälgimine välja lülitatud

en: Audit trails enabled
et: Auditi jälgimine sisse lülitatud

en: Average Cost
et: Keskmised Kulud

en: Avg Cost
et: Kesk. Kulud

en: BIC
et: BIC (S.W.I.F.T)

en: BOM
et: Materjaliarvestus

en: Backup
et: Varukoopia

en: Backup sent to
et: Varukoopia saadetud

en: Balance
et: Bilanss

en: Balance Sheet
et: Bilansiaruanne

en: Based on
et: Põhineb

en: Batch Printing
et: Mass. Väljatrükk

en: Before Deduction
et: Enne Hinnaalandust

en: Beginning Balance
et: Algsaldo

en: Below
et: All

en: Billing Address
et: Arve Esitamise Aadress

en: Bin
et: Pakendit

en: Bin List
et: Pakendi Saateleht

en: Bin Lists
et: Pakendi Saatelehed

en: Books are open
et: Žurnaalid on avatud

en: Break
et: Katkestus

en: Business
et: Ettevõte

en: Business Number
et: Ettevõtte Registrinumber

en: Business deleted!
et: Ettevõte kustutatud!

en: Business saved!
et: Ettevõte salvestatud

en: COGS
et: Müügikulud

en: COGS account does not exist!
et: Müügikulude kontot puudu!

en: Cannot add stores card for a completed job!
et: Ei saa lisada tagavarade kaarti juba lõpetatud tööülesandele!

en: Cannot add time card for a completed job!
et: Ei saa lisada ajakaarti juba lõpetatud tööülesandele!

en: Cannot change stores card for a completed job!
et: Ei saa muuta tagavarade kaarti juba lõpetatud tööülesandele!

en: Cannot change time card for a completed job!
et: Ei saa muuta ajakaarti juba lõpetatud tööülesandele!

en: Cannot create Assembly
et: Ei saa luua Komplekti

en: Cannot create Labor
et: Ei saa luua Tööjõudu

en: Cannot create Lock!
et: Ei saa Lukustada!

en: Cannot create Part
et: Ei saa luua Detaili

en: Cannot create Service
et: Ei saa luua Teenust

en: Cannot delete account!
et: Kontot ei saa kustutada!

en: Cannot delete customer!
et: Kienti ei saa kustutada!

en: Cannot delete default account!
et: Tähtaegunud võla kontot ei saa kustutada!

en: Cannot delete invoice!
et: Arvet ei saa kustutada

en: Cannot delete item!
et: Kaubaartiklit ei saa kustutada!

en: Cannot delete order!
et: Tellimust ei saa kustutada!

en: Cannot delete quotation!
et: Koteeringut ei saa kustutada!

en: Cannot delete time card!
et: Ei saa kustutada ajakaarti!

en: Cannot delete transaction!
et: Kannet ei saa kustutada!

en: Cannot delete vendor!
et: Tarnijat ei saa kustutada!

en: Cannot post Payment!
et: Makset ei saa salvestada!

en: Cannot post Receipt!
et: Sisetulekuarderit ei saa salvestada!

en: Cannot post invoice for a closed period!
et: Arvet ei saa salvestada suletud perioodile!

en: Cannot post invoice!
et: Arvet ei saa salvestada!

en: Cannot post payment for a closed period!
et: Makset ei saa salvestada suletud perioodile!

en: Cannot post transaction for a closed period!
et: Kannet ei saa salvestada suletud perioodile!

en: Cannot post transaction with a debit and credit entry for the same account!
et: Ei saa postitada tehingut deebeti ja kreediti väljadega samal kontol!

en: Cannot post transaction!
et: Tehingut ei saa salvestada!

en: Cannot remove files!
et: Faile ei saa kustutada!

en: Cannot save account!
et: Kontot ei saa salvestada!

en: Cannot save defaults!
et: Ei saa salvestada tähtaegunud võlgu!

en: Cannot save order!
et: Tellimust ei saa salvestada!

en: Cannot save preferences!
et: Määranguid ei saa salvestada!

en: Cannot save quotation!
et: Koteeringut ei saa salvestada!

en: Cannot save stores card for a closed period!
et: Ei saa salvestada tagavarade kaarti juba suletud perioodil!

en: Cannot save stores card!
et: Ei saa salvestada tagavarade kaarti!

en: Cannot save time card for a closed period!
et: Ei saa salvestada ajakaarti juba suletud perioodil!

en: Cannot save time card!
et: Ajakaarti ei saa salvestada!

en: Cannot set account for more than one of AR, AP or IC
et: Konto saab olla, kas Nõue, Kohustuse või Tulu/Kulu tüüpi

en: Cannot set multiple options for
et: Ei saa märgistada mitut valikut

en: Cannot set multiple options for Item
et: Ei saa märgistada mitut valikut Kaubaartiklile

en: Cannot stock Assembly!
et: Komplekti pole võimalik ladustada!

en: Cannot stock assemblies!
et: Ei saa ladustada koosteosi

en: Cash
et: Kassaseis

en: Change
et: Tagasi

en: Change Admin Password
et: Muuda Adminni Parool

en: Change Password
et: Muuda Parool

en: Chargeable
et: Maksustatav

en: Chart of Accounts
et: Kontoplaan

en: Check
et: Kontrolli

en: Check Inventory
et: Kontrolli Laoseisu

en: City
et: Linn

en: Cleared
et: Laekunud

en: Click on login name to edit!
et: Redigeerimiseks kliki kasutajanimel

en: Clocked
et: Kulunud aeg

en: Close Books up to
et: Sulge Žurnaalid kuni

en: Closed
et: Suletud

en: Code
et: Kood

en: Code missing!
et: Kood puudu!

en: Company
et: Firma

en: Company Name
et: Firma Nimi

en: Compare to
et: Võrdlus perioodiga

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Components
et: Komponendid

en: Confirm
et: Kinnita

en: Confirm!
et: Kinnita!

en: Connect to
et: Ühenda

en: Consolidate
et: Koonda

en: Consolidate Orders
et: Tellimuste Koondamine

en: Consolidate Purchase Orders
et: Ostutellimuste Koondamine

en: Consolidate Sales Orders
et: Müügitellimuste Koondamine

en: Contact
et: Kontakt

en: Continue
et: Jätka

en: Contra
et: Ammortisatsioon

en: Copies
et: Koopiat

en: Copy to COA
et: Kopeeri kontoplaani

en: Cost
et: Omahind

en: Cost Center
et: Kulukeskus

en: Could not save pricelist!
et: Hinnakirja salvestamine ebaõnnestus!

en: Could not save!
et: Ei saa salvestada!

en: Could not transfer Inventory!
et: Laoseisu ei saa ümber paigutada!

en: Country
et: Riik

en: Create Chart of Accounts
et: Uus kontoplaan

en: Create Dataset
et: Uus Andmekogu

en: Credit
et: Kreedit

en: Credit Invoice
et: Kreeditarve

en: Credit Limit
et: Krediidilimiit

en: Curr
et: Val.

en: Currency
et: Valuuta

en: Current
et: Jooksev

en: Current Earnings
et: Jooksev Kasum/Kahjum

en: Customer
et: Klient

en: Customer History
et: Kliendi Ajalugu

en: Customer Number
et: Kliendi Number

en: Customer deleted!
et: Klient on kustutatud!

en: Customer missing!
et: Klienti puudu!

en: Customer not on file!
et: Klient puudub failis!

en: Customer saved!
et: Klient salvestatud!

en: Customers
et: Kliendid

en: DBI not installed!
et: DBI on installeerimata

en: DOB
et: Sünniaeg

en: Database
et: Andmebaas

en: Database Administration
et: Andmebaasi administreerimine

en: Database Driver not checked!
et: Andmebaasi draiver valimata!

en: Database Host
et: Andmebaasiserver

en: Database User missing!
et: Andmebaasi kasutaja puudub!

en: Dataset
et: Andmekogu

en: Dataset is newer than version!
et: Andmekogu versioon, on uuem süsteemi omast!

en: Dataset missing!
et: Andmekogu puudub!

en: Dataset updated!
et: Andmekogu uuendatud!

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Format
et: Kuupäeva Formaat

en: Date Paid
et: Maksekuupäev

en: Date Received
et: Kättesaamise kuupäev

en: Date missing!
et: Kuupäev puudub!

en: Date received missing!
et: Kattesaamise kuupäev puudub!

en: Date worked
et: Töötatud kuupäeval

en: Day
et: Päev

en: Day(s)
et: Päev(a)

en: Days
et: Päeva

en: Debit
et: Deebet

en: Debit Invoice
et: Deebitarve

en: Dec
et: Dets

en: December
et: Detsember

en: Decimalplaces
et: Komakohad

en: Deduct after
et: Hinnaaland pärast

en: Deduction deleted!
et: Hinnaaland kustutatud!

en: Deduction saved!
et: Hinnaaland salvestatud!

en: Deductions
et: Hinnaalandused

en: Default Template
et: Vaikimisi Dokumendipõhi

en: Defaults
et: Vaikeväärtused

en: Defaults saved!
et: Vaikeväärtused salvestatud!

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Account
et: Kustuta Lonto

en: Delete Dataset
et: Kustuta Andmekogu

en: Delete Schedule
et: Kustutata Ajakava

en: Deleting a language will also delete the templates for the language
et: Keele kustutamisele järgneb kõigi selle keele dokumendipõhjade kustutamine

en: Delivery Date
et: Tarnetähtaeg

en: Department
et: Osakond

en: Department deleted!
et: Osakond kustutatud!

en: Department saved!
et: Osakond salvestatud!

en: Departments
et: Osakonnad

en: Deposit
et: Deposiit

en: Description
et: Selgitus

en: Description Translations
et: Tõlgete Selgitus

en: Description missing!
et: Selgitus puudub!

en: Difference
et: Erinevus

en: Directory
et: Aadressiraamat

en: Discount
et: Diskonto

en: Done
et: Valmis

en: Drawing
et: Joonis

en: Driver
et: Ohjur

en: Dropdown Limit
et: Rippmenüü Piirang

en: Due Date
et: Maksetähtaeg

en: Due Date missing!
et: Maksetähtaeg puudub!

en: E-mail
et: E-post

en: E-mail Statement to
et: Saata E-postiga Kasumiaruanne aadressil

en: E-mail address missing!
et: E-posti aadress puudub

en: E-mail message
et: E-posti teade

en: E-mailed
et: E-postiga saadetud

en: Edit
et: Muudatused

en: Edit AP Transaction
et: Muuda OR Tehing

en: Edit AR Transaction
et: Muuda MR Tehing

en: Edit Account
et: Muuda Konto

en: Edit Assembly
et: Muuda Komplekti

en: Edit Business
et: Muuda Ettevõtte

en: Edit Cash Transfer Transaction
et: Muuda Raha Ülekande Tehing

en: Edit Customer
et: Muuda Klienti

en: Edit Deduction
et: Muuda Hinnaaland

en: Edit Department
et: Muuda Osakonna

en: Edit Description Translations
et: Muuda Tõlgete Selgitus

en: Edit Employee
et: Muuda Töötaja

en: Edit GIFI
et: Muuda GIFI

en: Edit General Ledger Transaction
et: Muuda Pearaamatu Tehing

en: Edit Group
et: Muuda Gruppi andmed

en: Edit Job
et: Redigeeri Tööülesanne

en: Edit Labor/Overhead
et: Muuda Tööjõukulu

en: Edit Language
et: Muuda Keel

en: Edit POS Invoice
et: Muuda Müügipunkti Müügiarve

en: Edit Part
et: Muuda Detail

en: Edit Preferences for
et: Muuda Määrangud:

en: Edit Pricegroup
et: Muuda Hinnagrupp

en: Edit Project
et: Muuda Projekt

en: Edit Purchase Order
et: Muuda Ostutellimus

en: Edit Quotation
et: Muuda Koteering

en: Edit Request for Quotation
et: Muuda Koteeringu Taotlus

en: Edit SIC
et: Muuda SIC-Standardiseeritud Tööstuskood

en: Edit Sales Invoice
et: Muuda Müügiarve

en: Edit Sales Order
et: Muuda Müügitellimus

en: Edit Service
et: Muuda Teenus

en: Edit Template
et: Muuda Dokumendipõhi

en: Edit Time Card
et: Muuda Ajakaarti

en: Edit User
et: Muuda Kasutaja

en: Edit Vendor
et: Muuda Tarnija

en: Edit Vendor Invoice
et: Muuda Ostuarve

en: Edit Warehouse
et: Muuda Kaubaladu

en: Employee
et: Töötaja

en: Employee Name
et: Teenistuja Nimi

en: Employee Number
et: Teenistuja Number

en: Employee deleted!
et: Teenistuja kustutatud

en: Employee pays
et: Teenistuja töötasu

en: Employee saved!
et: Teenistuja salvestatud

en: Employees
et: Teenistujad

en: Employer
et: Tööandja

en: Employer pays
et: Tööandja töötasu

en: Enddate
et: Lõputähtaeg

en: Ends
et: Lõpeb

en: Enforce transaction reversal for all dates
et: Kohustuslik tehingute storneerimine kõikide kuupäevade ulatuses

en: Enter up to 3 letters separated by a colon (i.e CAD:USD:EUR) for your native and foreign currencies
et: Sisesta kohalikud- ja välisvaluutad (kuni 3 tähemärki, koolonitega eraltatud, nt. CAD:USD:EUR)

en: Equity
et: Omandiõigus

en: Every
et: Iga

en: Exch
et: Kurss

en: Exchange Rate
et: Valuutakurss

en: Exchange rate for payment missing!
et: Maksel puudub valuutakurss!

en: Exchange rate missing!
et: Valuutakurss puudu!

en: Exempt age <
et: Vabastatud aeg <

en: Existing Datasets
et: Olemasolevad Andmekogud

en: Expense
et: Kulu

en: Expense account does not exist!
et: Kulude konto puudu!

en: Expense/Asset
et: Kulu/Vara

en: Extended
et: Summa

en: FX
et: Valuutavahetus

en: Failed to save order!
et: Viga tellimuse salvestamisel!

en: Fax
et: Faks

en: Feb
et: Veebr

en: February
et: Veebruar

en: For
et: Saata

en: Foreign Exchange Gain
et: Valuutavahetuse Kasum

en: Foreign Exchange Loss
et: Valuutavahetuse Kahjum

en: Friday
et: Reede

en: From
et: Alates

en: From Warehouse
et: Tuleb Kaubalaost

en: GIFI deleted!
et: GIFI kustutatud!

en: GIFI missing!
et: GIFI puudub!

en: GIFI saved!
et: GIFI salvestatud!

en: GL
et: Pearaamat

en: GL Reference Number
et: Pearaamatu Viitenumber

en: GL Transaction
et: Pearaamatu Kanne

en: General Ledger
et: Pearaamat

en: Generate
et: Genereeri

en: Generate Orders
et: Genereeri Tellimused

en: Generate Purchase Orders
et: Genereeri Ostutellimused

en: Generate Purchase Orders from Sales Order
et: Genereeri Ostutellimused Müügitellimustest

en: Generate Sales Order
et: Genereeri Müügitellimused

en: Generate Sales Order from Purchase Orders
et: Genereeri Müügitellimused Ostutellimustest

en: Generate Sales Orders
et: Genereeri Müügitellimused

en: Goods & Services
et: Tooted ja Teenused

en: Group
et: Grupeeri

en: Group Items
et: Grupeeri Kaubaartiklid

en: Group Translations
et: Grupeeri Tõlked

en: Group deleted!
et: Grupp kustutatud!

en: Group missing!
et: Grupp puudub!

en: Group saved!
et: Grupp salvestatud!

en: Groups
et: Grupid

en: HR
et: Personal

en: HTML Templates
et: HTML Dokumendipõhjad

en: Heading
et: Päis

en: History
et: Ajalugu

en: Home Phone
et: Kodune Telefon

en: Host
et: Server

en: Hostname missing!
et: Serveri nimi puudu!

en: IBAN
et: Pangaarve NR.

en: Image
et: Pilt

en: In-line
et: Dokumendisisene

en: Inactive
et: Vähenõutav

en: Include Exchange Rate Difference
et: Lisa Valuutavahetuskursside erinevus

en: Include Payment
et: Lisa Makse

en: Include in Report
et: Kaasa Aruandesse

en: Include in drop-down menus
et: Kaasa rippmenüüdesse

en: Income
et: Tulu

en: Income Statement
et: Kasumiaruanne

en: Income account does not exist!
et: Tulude konto puudu!

en: Incorrect Dataset version!
et: Vale Andmekogu versioon

en: Individual Items
et: Eraldiseisvad Kaubaartiklid

en: Internal Notes
et: Sisemärkused

en: Inventory
et: Laoseis

en: Inventory account does not exist!
et: Laoseisu konto puudu!

en: Inventory quantity must be zero before you can set this assembly obsolete!
et: Enne komplekti aegunuks märkimist peab laoseis null olema!

en: Inventory quantity must be zero before you can set this part obsolete!
et: Enne toote aegunuks märkimist peab laoseis null olema!

en: Inventory saved!
et: Laoseis salvestatud!

en: Inventory transferred!
et: Laoseis üle kantud!

en: Invoice
et: Kaubaarve

en: Invoice Date
et: Kaubaarve Kuupäev

en: Invoice Date missing!
et: Kaubaarvel Kuupäev puudu!

en: Invoice Number
et: Kaubaarve Number

en: Invoice Number missing!
et: Kaubaarve Number puudu!

en: Invoice deleted!
et: Kaubaarve kustutatud!

en: Invoices
et: Kaubaarved

en: Is this a summary account to record
et: Kirje summaarne konto

en: Item
et: AR.

en: Item already on pricelist!
et: Kaubaartikkel on juba hinnakirjas!

en: Item deleted!
et: Kaubaartikkel kustutatud!

en: Item not on file!
et: Kaubaartikkel pole failis !

en: Items
et: Kaubaartiklid

en: Jan
et: Jaan

en: January
et: Jaanuar

en: Job
et: Tööülesanne

en: Job Description
et: Tööülesande Kirjeldus

en: Job Name
et: Tööülesande Nimetus

en: Job Number
et: Tööülesande Number

en: Job Number missing!
et: Tööülesande Number puudu!

en: Job deleted!
et: Tööülesanne kustutatud!

en: Job saved!
et: Tööülesanne salvestatud!

en: Job/Project Number
et: Töö/Projekti Number

en: Jobs
et: Tööülesanded

en: Jul
et: Juul

en: July
et: Juuli

en: Jun
et: Juun

en: June
et: Juuni

en: LaTeX Templates
et: LaTeX Dokumendipõhjad

en: Labor Code
et: Tööseadusandlus

en: Labor Code missing!
et: Tööseadusandluse Kood puudu!

en: Labor/Overhead
et: Tööjõud/Kulud

en: Language
et: Keel

en: Language deleted!
et: Keel kustutatud!

en: Language saved!
et: Keel salvestatud!

en: Languages
et: Keeled

en: Languages not defined!
et: Keeled pole defineeritud!

en: Last Cost
et: Viimane Maksumus

en: Last Numbers & Default Accounts
et: Viimased Numbrid ja Vaikimisi Kontod

en: Lead
et: Juhtimine

en: Leadtime
et: Tellimuse täitmisaeg

en: Liability
et: Võlg

en: Licensed to
et: Litsentsi omanik

en: Line Total
et: Rea Summa

en: Link
et: Seosed

en: Link Accounts
et: Seosta Kontod

en: List
et: Nimekiri

en: List Accounts
et: Kontode Nimekiri

en: List Businesses
et: Ettevõtete Nimekiri

en: List Departments
et: Osakondade Nimekiri

en: List GIFI
et: GIFI nimekiri

en: List Languages
et: Keelte Nimekiri

en: List Price
et: Hinnakirjahind

en: List Projects
et: Projektide Nimekiri

en: List SIC
et: SIC-Standardiseeritud Tööstuskoodide Nimekiri

en: List Transactions
et: Tehingute Nimekiri

en: List Warehouses
et: Kaubaladude Nimekiri

en: Lock System
et: Lukusta Süsteem

en: Lockfile created!
et: Lukustusfail loodud!

en: Lockfile removed!
et: Lukustusfail eemaldatud!

en: Login
et: Logi sisse

en: Login name missing!
et: Kasutajanimi puudu!

en: Logout
et: Logi välja

en: Make
et: Tootja

en: Manager
et: Juhataja

en: Mar
et: Mär

en: March
et: Märts

en: Marked entries printed!
et: Märgitud kanded välja trükitud!

en: Markup
et: Kate

en: Maximum
et: Maksimum

en: May
et: Mai

en: May
et: Mai

en: Menu Width
et: Menüü Laius

en: Message
et: Sõnum

en: Method
et: Meetod

en: Microfiche
et: Mikrofišš

en: Model
et: Mudel

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Month
et: Kuu

en: Month(s)
et: Kuu(d)

en: Months
et: Kuud

en: N/A
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Name missing!
et: Nimi puudu!

en: New Templates
et: Uus Dokumendipõhi

en: New Window
et: Uus Aken

en: Next
et: Järgmine

en: Next Date
et: Järgmine Kuupäev

en: Next Number
et: Järgmine Number

en: No
et: Ei

en: No Database Drivers available!
et: Ühtegi Andmebaasiohjurit pole saadaval!

en: No Dataset selected!
et: Andmekogu valimata!

en: No Employees on file!
et: Failis puuduvad Töötajad

en: No History!
et: Ajalugu Puudub!

en: No Labor codes on file!
et: Failis puuduvad Tööseadusandluse koodid

en: No Parts on file!
et: Failis puuduvad Detailid

en: No Services on file!
et: Failis puuduvad Teenused

en: No email address for
et: E-posti aadress puudu

en: No open Jobs!
et: Puuduvad alustatud Tööülesanded

en: No open Projects!
et: Puuduvad avatud Projektid!

en: No.
et: Nr.

en: Non-chargeable
et: Maksuvaba

en: Non-taxable
et: Maksuvaba

en: Non-taxable Purchases
et: Maksuvaba Ostud

en: Non-taxable Sales
et: Maksuvaba Müük

en: Non-tracking Items
et: Mitte jälgitavad Kaubaartiklid

en: Notes
et: Märkused

en: Nothing entered!
et: Midagi pole sisestatud!

en: Nothing open!
et: Midagi ei avane!

en: Nothing selected!
et: Valik puudub!

en: Nothing to delete!
et: Midagi pole kustutada!

en: Nothing to print!
et: Pole midagi trükkida!

en: Nothing to transfer!
et: Pole midagi ümber paigutada!

en: Number Format
et: Numbri Formaat

en: Number missing in Row
et: Antud real puudub Number

en: O
et: Avatud

en: OH
et: Ülekulud

en: Obsolete
et: Aegunud

en: Oct
et: Okt

en: October
et: Oktoober

en: On Hand
et: Saadaval

en: Onhand
et: Käepärast

en: Open
et: Avatud

en: Oracle Database Administration
et: Oracle Andmebaasi Administreerimine

en: Order
et: Tellimus

en: Order Date
et: Tellimuse Kuupäev

en: Order Date missing!
et: Tellimuse Kuupäev puudub!

en: Order Entry
et: Tellimuse Sisestus

en: Order Number
et: Tellimuse Number

en: Order Number missing!
et: Tellimuse Number puudub

en: Order deleted!
et: Tellimus kustutatud!

en: Order generation failed!
et: Arve genereerimine ebaõnnestus!

en: Order saved!
et: Tellimus salvestatud!

en: Orders generated!
et: Arved genereeritud

en: Orphaned
et: Seosteta

en: Out of balance transaction!
et: Bilansiväline tehing!

en: Out of balance!
et: Bilanss ei klapi!

en: Outstanding
et: Laekumata

en: Overdue
et: Tähtaegunud

en: PO
et: Hanketellimus

en: PO Number
et: Ostutellimuse Number

en: POS
et: MüügiPunkt

en: POS Invoice
et: MP Kaubaarve

en: Packing List
et: Saateleht

en: Packing List Date missing!
et: Saatelehe Kuupäev puudu!

en: Packing List Number missing!
et: Saateelehe Number puudu!

en: Packing Lists
et: Saatelehed

en: Paid
et: Makstud

en: Part
et: Detail

en: Part Number
et: Detaili Number

en: Partnumber
et: Detailinumber

en: Parts
et: Detailid

en: Parts Requirements
et: Detailide Vajadus

en: Password
et: Parool

en: Password changed!
et: Parool muudetud!

en: Password does not match!
et: Vale parool!

en: Passwords do not match!
et: Paroolid ei klapi!

en: Payables
et: Kreditoorne võlgnevus

en: Payment
et: Makse

en: Payment date missing!
et: Maksekuupäev puudu!

en: Payment posted!
et: Makse saadetud!

en: Payments
et: Maksed

en: Payments posted!
et: Maksed postitatud!

en: Payroll Deduction
et: Palga Mahaarvatis

en: Period
et: Periood

en: Pg Database Administration
et: Pg Andmebaasi Administreerimine

en: Phone
et: Telefon

en: Pick List
et: Veose Saateleht

en: Pick Lists
et: Veose Saatelehed

en: Port missing!
et: Port puudub!

en: Pos
et: NR.

en: Post
et: Postita

en: Post as new
et: Postita uuena

en: Posted!
et: Postitatud!

en: Posting
et: Postitamine

en: Posting failed!
et: Postitamine ebaõnnestus

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preferences saved!
et: Eelistused salvestatud!

en: Prepayment
et: Ettemaksmine

en: Price
et: Hind

en: Pricegroup
et: Hinnagrupp

en: Pricegroup deleted!
et: Hinnagrupp kustutatud!

en: Pricegroup missing!
et: Hinnagrupp puudu!

en: Pricegroup saved!
et: Hinnagrup salvestatud!

en: Pricegroups
et: Hinnagrupid

en: Pricelist
et: Hinnakiri

en: Print
et: Trüki

en: Print and Post
et: Trüki ja Postita

en: Print and Post as new
et: Trüki ja Postita uuena

en: Print and Save
et: Trüki ja Salvesta

en: Print and Save as new
et: Trüki ja Salvesta uuena

en: Printed
et: Trükitud

en: Printing
et: Trükib

en: Printing ...
et: Trükib ...

en: Process Transactions
et: Viia läbi Tehing

en: Production
et: Tootmine

en: Profit Center
et: Kasumikeskus

en: Project
et: Projekt

en: Project Description Translations
et: Projekti Kirjelduse Selgitus

en: Project Name
et: Projekti Nimi

en: Project Number
et: Projekti Number

en: Project Number missing!
et: Projekti Number puudu!

en: Project Transactions
et: Projekti Kanded

en: Project deleted!
et: Projekt kustutatud!

en: Project not on file!
et: Projekti pole failis!

en: Project saved!
et: Projekt salvestatud!

en: Project/Job Name
et: Projekti/Tööülesande Nimi

en: Project/Job Number
et: Projekti/Tööülesande Number

en: Projects
et: Projektid

en: Purchase Order
et: Hanketellimus

en: Purchase Order Number
et: Hanketellimuse Number

en: Purchase Orders
et: Hanketellimused

en: Qty
et: Kogus

en: Quantity exceeds available units to stock!
et: Kogus ületab laos olevad ühikud!

en: Quarter
et: Kvartal

en: Queue
et: Järjekord

en: Queued
et: Järjekorras

en: Quotation
et: Koteering

en: Quotation
et: Koteering

en: Quotation Date
et: Koteeringu kuupäev

en: Quotation Date missing!
et: Koteeringu Kuupäev puudu!

en: Quotation Number
et: Koteeringu Number

en: Quotation Number missing!
et: Koteeringu Number puudub!

en: Quotation deleted!
et: Koteering kustutatud!

en: Quotations
et: Koteeringud

en: R
et: M

en: RFQ
et: Hinnapakkumuse Taotlus

en: RFQ
et: Hinnapakkumuse Taotlus

en: RFQ Number
et: Hinnapakkumuse Taotluse NR.

en: RFQs
et: Hinnapakkumuse Taotlused

en: ROP
et: Pakendis tk.

en: Rate
et: Tariif

en: Rate missing!
et: Tariif puudu!

en: Recd
et: Kätte saadud

en: Receipt
et: Kviitung

en: Receipt posted!
et: Kviitung postitatud

en: Receipts
et: Laekumid

en: Receivables
et: Debitoorne võlgnevus

en: Receive
et: Vastuvõtt

en: Receive Merchandise
et: Kauba Vastuvõtt

en: Reconciliation
et: Kooskõlastamine

en: Reconciliation Report
et: Kooskõlastamise Raport

en: Record in
et: Sihtkonto

en: Recurring Transaction
et: Korduvad Tehingud

en: Recurring Transactions
et: Korduvad Tehingud

en: Reference
et: Teatis

en: Remaining
et: Jääk

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Audit trail up to
et: Eemaldada Auditi jäljed kuni

en: Remove Audit trails up to
et: Kustuta Auditi jäljed kuni

en: Removed spoolfiles!
et: Trükijärjekorra failid eemaldatud!

en: Removing marked entries from queue ...
et: Eemaldan märgitud kanded järjekorrast...

en: Repeat
et: Korrata

en: Report for
et: Aruanne

en: Reports
et: Aruanded

en: Req
et: Vajalik

en: Request for Quotation
et: Hinnapakkumuse Taotlus

en: Request for Quotations
et: Hinnapakkumuse Taotlused

en: Required by
et: Tarnetähtaeg

en: Requirements
et: Nõudmised

en: Retained Earnings
et: Jaotamata Kasum

en: Role
et: Roll

en: S
et: Laupäev/Pühapäev

en: SIC
et: Standardiseeritud Tööstuskood

en: SIC deleted!
et: Standardiseeritud Tööstuskood Kustutatud!

en: SIC saved!
et: Standardiseeritud Tööstuskood Salvestatud!

en: SKU
et: Asenduskaup

en: SO
et: Müügitellimus

en: SSN
et: Isikukood

en: Sale
et: Müük

en: Sales
et: Müük

en: Sales Invoice
et: Müügiarve

en: Sales Invoice
et: Müügiarve

en: Sales Invoice.
et: Müügiarve.

en: Sales Invoice/AR Transaction Number
et: Müügiarve/MR Tehingu Number

en: Sales Invoices
et: Müügiarved

en: Sales Order
et: Müügitellimus

en: Sales Order Number
et: Müügiarve Number

en: Sales Orders
et: Müügitellimused

en: Sales Quotation Number
et: Müügipakkumuse Number

en: Salesperson
et: Müüja

en: Saturday
et: Laupäev

en: Save
et: Salvesta

en: Save Pricelist
et: Salvesta Hinnakiri

en: Save Schedule
et: Salvestada Ajakava

en: Save as new
et: Salvesta uuena

en: Save to File
et: Salvesta Faili

en: Saving
et: Salvestab

en: Schedule
et: Ajakava

en: Scheduled
et: Planeeritud

en: Screen
et: Ekraan

en: Search
et: Otsi

en: Select
et: Vali

en: Select Customer
et: Vali Klient

en: Select Vendor
et: Vali Tarnija

en: Select a Printer!
et: Vali Printer

en: Select a printer!
et: Vali printer!

en: Select all
et: Vali kõik

en: Select from one of the names below
et: Vali üks alltoodud nimedest

en: Select from one of the projects below
et: Vali üks alltoodud projektidest

en: Select items
et: Vali kaubaartikkel

en: Select payment
et: Vali makse

en: Select postscript or PDF!
et: Vali kas postscript või PDF

en: Select txt, postscript or PDF!
et: Valida .txt, postscript või PDF!

en: Sell
et: Müüma

en: Sell Price
et: Müügihind

en: Send by E-Mail
et: Saada E-postiga

en: Sending
et: Saadab

en: Sep
et: Sept

en: Serial No.
et: Seerianr.

en: Serial Number
et: Seerianumber

en: Service
et: Teenus

en: Service Code
et: Teenuse Kood

en: Service Code missing!
et: Teenuse Kood puudu!

en: Service/Labor Code
et: Teenuse/Töö Kood

en: Services
et: Teenused

en: Session Timeout
et: Sessiooni aegumine

en: Session expired!
et: Sessioon aegunud!

en: Setup Templates
et: Dokumendipõhjade seadistamine

en: Ship
et: Saatmine

en: Ship Merchandise
et: Kauba Saatmine

en: Ship to
et: Kaubasaaja

en: Ship via
et: Tarneviis

en: Shipping
et: Saadetised

en: Shipping Address
et: Tarneaadress

en: Shipping Date
et: Saatmise Kuupäev

en: Shipping Date missing!
et: Saatmise Kuupäev puudub

en: Shipping Point
et: Saadetise Sihtpunkt

en: Short
et: Puudu

en: Signature
et: Allkiri

en: Source
et: Allikas

en: Spoolfile
et: Trükijärjekorra fail

en: Standard Industrial Codes
et: Standardiseeritud Tööstuskood

en: Startdate
et: Alguskuupäev

en: State
et: Riik

en: State/Province
et: Riik/Maakond

en: Statement
et: Aruanne

en: Statement Balance
et: Bilansiaruanne

en: Statement sent to
et: Aruanne saadetud

en: Statements sent to printer!
et: Aruanded saadetud printerile

en: Stock
et: Kaubavaru

en: Stock Assembly
et: Komplekti Ladustamine

en: Stock Finished Goods
et: Ladusta Valmistoodang

en: Stores Card
et: Tagavarade Kaart

en: Stores Card saved!
et: Tagavarade Kaart salvestatud!

en: Stores Cards
et: Tagavarade Kaardid

en: Stylesheet
et: Laaditabel

en: Sub-contract GIFI
et: Allhanke GIFI

en: Subject
et: Pealkiri

en: Subtotal
et: Vahekokkuvõte

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Supervisor
et: Ülevaataja

en: System
et: Süsteem

en: System Defaults
et: Süsteemi Vaikeväärtused

en: Tax
et: Maks

en: Tax Account
et: Maksukonto

en: Tax Accounts
et: Maksukontod

en: Tax Included
et: Sisaldab Käibemaksu

en: Tax Number
et: Maks Nnumber

en: Tax Number / SSN
et: Maksu Number / Isikukood

en: Tax collected
et: Kogutud maksud

en: Tax paid
et: Makstud maksud

en: Taxable
et: Maksustatav

en: Template saved!
et: Dokumendipõhjad salvestatud!

en: Templates
et: Dokumendipõhjad

en: Terms
et: Tingimused

en: Text
et: Tekst

en: Text Templates
et: Tekstipõhised Dokumendipõhjad

en: The following Datasets are not in use and can be deleted
et: Järgnevad andmebaasid ei ole kasutusel ning võib kustutada

en: The following Datasets need to be updated
et: Järgmised andmebaasid vajavad uuendamist

en: This is a preliminary check for existing sources. Nothing will be created or deleted at this stage!
et: Olemasolevate allikate eelkontroll. Praeguses staadiumis ei toimu andmete lisamist ega kustutamist.

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Till
et: Rahalaegas

en: Time
et: Aeg

en: Time Card
et: Aja Kaart

en: Time Card deleted!
et: Ajakaart kustutatud!

en: Time Card saved!
et: Ajakaart salvestatud!

en: Time Cards
et: Aja Kaardid

en: Time In
et: Aeg sisse

en: Time Out
et: Aeg välja

en: Times
et: Korda

en: To
et: Kuni

en: To Warehouse
et: Kaubalattu

en: To add a user to a group edit a name, change the login name and save.  A new user with the same variables will then be saved under the new login name.
et: Kasutaja gruppi lisamiseks redigeeri nime, muuda kasutajanimi ja salvesta. Luuakse samade parameetritega uus kasutaja

en: Top Level
et: Kõrgtase

en: Total
et: Kokku

en: Tracking Items
et: Jälgitavad Kaubaartikleid

en: Trade Discount
et: Kaubanduslik Mahahindlus

en: Transaction
et: Tehing

en: Transaction Date missing!
et: Tehingu Kuupäev puudu!

en: Transaction Dates
et: Tehingte Kuupäevad

en: Transaction deleted!
et: Tehing kustutatud!

en: Transaction posted!
et: Tehing saadetud!

en: Transaction reversal enforced for all dates
et: Tehingute storneerimine on kohustuslik kõikide kuupäevade ulatuses

en: Transaction reversal enforced up to
et: Tehingute storneerimine on kohustuslik kuni

en: Transactions
et: Tehingud

en: Transfer
et: Tsessioon

en: Transfer Inventory
et: Laoliikumine

en: Transfer from
et: Liikumine laost

en: Transfer to
et: Liikumine lattu

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation deleted!
et: Tõlge kustutatud

en: Translation not on file!
et: Tõlget puudub failis!

en: Translations
et: Tõlked

en: Translations saved!
et: Tõlked salvestatud

en: Trial Balance
et: Proovibilanss

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Type of Business
et: Ettevõtte tüüp

en: Unit
et: Ühik

en: Unit Rate
et: Ühiku Tase

en: Unit of measure
et: Mõõtühik

en: Unlock System
et: Avada Süsteem

en: Update
et: Värskenda

en: Update Dataset
et: Värkenda Andmekogu

en: Updated
et: Värskendatud

en: Upgrading to Version
et: Täiustamine Versioonini

en: Use Templates
et: Kasuta Dokumendipõhju

en: User
et: Kasutaja

en: User deleted!
et: Kasutaja kustutatud!

en: User saved!
et: Kasutaja salvestatud!

en: Valid until
et: Kehtiv kuni

en: Vendor
et: Tarnija

en: Vendor History
et: Tarnija Ajalugu

en: Vendor Invoice
et: Tarnija Kaubaarve

en: Vendor Invoice
et: Tarnija Kaubaarve

en: Vendor Invoice.
et: Tarnija Kaubaarve.

en: Vendor Invoice/AP Transaction Number
et: Tarnija Kaubaarve/OR Number

en: Vendor Invoices
et: Tarnija Kaubaarved

en: Vendor Number
et: Tarnija Number

en: Vendor deleted!
et: Tarnija kustutatud!

en: Vendor missing!
et: Tarnija puudu!

en: Vendor not on file!
et: Tarnija pole failis!

en: Vendor saved!
et: Tarnija salvestatud!

en: Vendors
et: Tarnijad

en: Version
et: Versioon

en: Warehouse
et: Kaubaladu

en: Warehouse deleted!
et: Kaubaladu kustutatud!

en: Warehouse saved!
et: Kaubaladu salvestatud!

en: Warehouses
et: Kaubalaod

en: Warning!
et: Tähelepanu!

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Week
et: Nädal

en: Week(s)
et: Nädal(at)

en: Weeks
et: Nädalat

en: Weight
et: Kaal

en: Weight Unit
et: Kaaluühik

en: What type of item is this?
et: Mis tüüpi kaubaartikliga on tegemist?

en: Work Order
et: Töökäsk

en: Work Orders
et: Töökäsud

en: Work Phone
et: Töötelefon

en: Year
et: Aasta

en: Year(s)
et: Aasta(t)

en: Yearend
et: Aastalõpp

en: Yearend date missing!
et: Aastalõpu kuupäev puudub!

en: Yearend posted!
et: Aastalõpp postitatud!

en: Yearend posting failed!
et: Aastalõpu postitus ebaõnnestus!

en: Years
et: Aastat

en: Yes
et: Jah

en: You are logged out
et: Oled välja logitud

en: You are posting an existing transaction!
et: Postitad juba olemasolevat tehingut

en: You are printing and posting an existing transaction!
et: Trükida ja postitad juba olemasolevat tehingut

en: You are printing and saving an existing order
et: Trükid ja salvestad juba olemasolevat tellimust

en: You are printing and saving an existing quotation
et: Trükid ja salvestad juba olemasolevat pakkumust

en: You are printing and saving an existing transaction!
et: Trükid ja salvestad juba olemasolevat tehingut!

en: You are saving an existing order
et: Salvestad juba olemasolevat tellimust

en: You are saving an existing quotation
et: Salvestad juba olemasolevat pakkumust

en: You are saving an existing transaction!
et: Salvestad juba olemasolevat tehingut"

en: You did not enter a name!
et: Jätsid nime sisestamata!

en: Zip/Postal Code
et: Postiindex

en: account cannot be set to any other type of account
et: konto tüüpi ei saa muuta teiseks kontotüübiks

en: as at
et: seisuga

en: days
et: päeva

en: does not exist
et: ei eksisteeri

en: done
et: tehtud

en: ea
et: tk

en: failed
et: nurjus

en: for
et: läheb

en: for Period
et: Periood

en: is already a member!
et: on juba kasutaja!

en: locked!
et: lukustatud!

en: posted!
et: salvestatud!

en: sent
et: saadetud

en: successfully created!
et: loodud!

en: successfully deleted!
et: kustutatud!

en: time(s)
et: Kord(a)

en: unexpected error!
et: ootamatu viga!

en: website
et: kodulehekülg
